top of page

Armes Home Hakkında

Firmamız 1985 yıllında İbrahim Özdemir ve Semra Özdemir tarafından Bursa şehir merkezinde bulunan İnegöl Çarşısı ‘nda küçük bir dükkanda ön tarafında perakende satış arka tarafında ise imalat yapan Özgür Çeyiz adında küçük bir işletme olarak faaliyetlerine başlamıştır. Fakat asıl temellerini Semra Özdemir’in çok küçük yaşta dönemin çeyiz işi olan el işi nakışlarını işlemeye başlamasıyla yapmıştır. O günden bu güne kadar geçen  35 yıldan beri Semra ve İbrahim Özdemir aynı ilk günkü heyecan ve titizlikleriyle işletmenin başında çalışmaya devam etmektedirler.

Firmamız 1985 ve 2010 yılları arasında zaman zaman Özgür Çeyiz adında, zaman zaman başka firmaların fason üretimini yaparak çalışmalarına devam etmiştir. 2010 yılında radikal bir karar alarak kendi markasını oluşturmak için harekete geçmiştir. Yeni markasının adı ise Armes Home olarak belirlenmiştir.

2010 yılından sonra da her zaman sektörde rakiplerinin önünde olmak için çalışan firmamız bir ve ikinci neslin birlikte uyumlu çalışmasıyla faaliyetlerine devam etmektedir. Bugün itibariyle geldiğimiz nokta bize ve müşterilerimize umut ve başarı dolu yıllar vaat etmektedir.

bottom of page